„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei penkiolika metų perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi, ir kuriems tik akcijos metu surinktų lėšų dėka pavyksta gauti reikalingą gydymą, vaistus ar specialią medicininę įrangą.

Per penkiolika „Išsipildymo akcijos“ gyvavimo metų geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo jiems būtiną pagalbą. Iš viso akcijos metu buvo padėta net 160-iai itin sunkių ligonių, kai kurie jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui.

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

Gražia „Išsipildymo akcijos“ tradicija tapo kasmet lapkričio mėnesį švenčiama „Pyragų diena”. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

„Išsipildymo akcija 2018“

„Išsipildymo akcija 2018“ – 16-ąjį kartą organizuojamas didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje. Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei penkiolika metų perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – likimo nuskriaustiems ir itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi, ir kuriems tik akcijos metu surinktų lėšų dėka pavyksta gauti reikalingą gydymą, vaistus ar specialią medicininę įrangą.

Šių metų akcijos tikslas:

1. Sunkiai sergančių vaikų sveikatinimas: finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2018″ istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba.
2. LIETUVA 2020 BE GLOBOS NAMŲ – visuomenės informavimas apie budinčių globotojų veiklą bei skatinimas jais tapti.

DSCF4103