stop_2
„Išsipildymo akcijos“ padėkos šventėje susirinkę praėjusių metų akcijos mažieji herojai ir jų tėveliai mėgavosi išskirtiniu dėmesiu. Šokių pamokėlę jiems vedė prieš mėnesį vaikelio susilaukusi Eglė Straleckaitė, o į žaidimus ir kūrybinius užsiėmimus kvietė TV3 laidų vedėja ir „Išsipildymo akcijos“ balsas Renata Šakalytė-Jakovleva bei „TV Pagalbos“ narė Gerda Žemaitė.

Susirinkusieji ne tik dalijosi patirtimi ir išgyvenimais, bet labiausiai už viską džiaugėsi neįtikėtinais stebuklais. Šventėje dalyvavusi TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Žemaitė negalėjo atsitraukti nuo praėjusių metų akcijos herojaus Milano. Berniukas akcijos aukų dėka dar pernai tik svajojo vaikščioti, o šiandien jau stojasi ir eina pats. Gerda juokėsi, kad ji su Milano mama vos spėjo paskui berniuką, kuris dabar labai judrus ir viską stengiasi daryti pats. „Taip nutiko, kad šventėje atsisėdau šalia Milano. Pakalbinau jį, tačiau iš pradžių jis nerodė jokio noro su manimi bendrauti. Tačiau aš buvau atkakli ir po kokio pusvalandžio jis jau tiesė man rankas ir ėjo kartu žaisti. Koks jis judrus! Jis jau ne tik vaikšto, bet jis bėga ir šokinėja! – Milano pasiekimais neatsistebėjo Gerda.

small_IA_logo_2017 2D-RGB - Copy
TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija 2017“ kaip ir kasmet telkia visuomenę bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai.

Kreipiamės į Jus, prašydami užpildyti ligoniuko anketą ir taip padėti šalia Jūsų gyvenantiems sergantiems vaikams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba, kai išnaudotos visos ligonių kasų apmokamos priemonės, o lėšų papildomam gydymui nepakanka; kai ne vieną sunkiai sergantį vaiką gali išgelbėti medicininė įranga, kurios ligoninei trūksta.

TV_Ramune author Rytis Seskaitis
„Žinau, kaip yra sunku, kiek kantrybės reikia, kiek reikia tikėjimo, kad patikėtum, jog galbūt rytojus bus geresnis ir šviesesnis“, – sako penkiolikmetė Greta. Merginai diagnozuota veninė malformacija. Už „Išsipildymo akcijos“ aukas 2014 metais buvo nupirktas modernus dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas, kuris padėjo gydytojams atlikti Gretai būtiną operaciją. Iki jos Greta galėjo kvėpuoti per 1,5 milimetrų tarpelį, o dabar šypsosi ir linki tvirtybės šių metų akcijos herojei Ramunei.

Ramunė serga įgimta pūsline epidermolize. Ramunės liga įtraukta į retų ligų sąrašą. Ji pasireiškia sunkiai gyjančių žaizdų atsiradimu nuo menkiausio dirginimo. Mergaitės kūnas – kaklas, nugara, rankos ir kojos – nusėtas didelėmis pūslėmis, kurios ilgainiui subliūkšta. Lieka randai.

TV3_author Rytis Seskaitis
Ką reiškia nuolat gyventi su skausmu, o paskui jo nebejausti? Apie tai bene geriausiai galėtų papasakoti 2009 metų „Išsipildymo akcijos“ herojus Matas. Galbūt kada nors ir papasakos, nes, pasak Mato mamos, po operacijos, kurios metu Matui buvo implantuota Baklofeno pompa, vaikinas ne tik geriau jaučiasi, bet ir sako daugiau žodžių. „Iki tol Matas kęsdavo labai didelius skausmus. Po operacijos jis pradėjo labai gerai miegoti, skausmai visiškai dingo, daug lengvesnis pasidarė jo aprengimas, pradėjo sakyti daugiau žodžių“, – pokyčius vardijo mama.

Su sunkia stuburo liga gimusio šešiamečio Mato vaikystė taip pat kupina skausmo ir ilgai trunkančių operacijų, kurių metu berniukas netenka labai daug kraujo. Nesuskaičiuojama galybė išgyventų operacijų labai sudėtingos, ilgai trunkančios, jų metu ligonis netenka labai daug kraujo. Tai nuolatinė kova dėl vaiko gyvybės – nukraujavus sulaukti tinkamo donoro, atlaikyti, ištverti.

TV3_Naglis Sulija
„X Faktorius“ dalyviai, TV3 ir „Power Hit Radio“ laidų vedėjai visai neseniai pasipuošė išskirtiniais vardiniais rankų darbo aksesuarais – „Išsipildymo akcijos“ medalionais. Idėja sukurti tokius medalionus kilo Lietuvos monetų kalyklos atstovams, o prie jos mielai prisijungė parduotuvės „Maxima“, kuriose visi norintys gali medalionus įsigyti ir padėti mažiesiems akcijos herojams.

„Kažin ar atsirastų žmogus, kuris nebūtų girdėjęs „Išsipildymo akcijos“ ir matęs jos simbolio – žaliojo arkliuko. Be to, ir faktas, kad šis paramos projektas gyvuoja nuo 2003 m., išduoda, koks jis reikalingas ir kaip juo tikima! Tai akcija, kuri teikia ne tik viltį, bet ir apčiuopiamą pagalbą patiems mažiausiems. O prie tokios pagalbos visada ir norisi, ir gera prisidėti. Labai džiaugiuosi, kad šie medalionai kiekvienam iš mūsų padės tai padaryti labai paprastai. Tikiu, kad simbolinis medalionas šildys Jums delną, nes kažkam taip sušildysite širdį“, – sakė TV3 žinių vedėja Kristina Aleknaitė.