Lietuvio paauglio gyvybę gelbsti Vokietijos medikai – rado tinkamą donorą

Lietuvio paauglio gyvybę gelbsti Vokietijos medikai – rado tinkamą donorą

123-2017-10-17 03-20-01 author Rytis Seskaitis

Trylikos metų Eismantą dar visai neseniai mama vadino svajotoju su meškere. Mažasis žvejys, kuris skaičiuodavo savo mažas pergales prie ežero, šiandien jaučiasi pralaimėtojas. Liga sugriovė jo svajones. Nors mama kupina tikėjimo, ji sunkiai sulaiko ašaras, matydama, kaip vaikas gęsta tiesiog akyse.

Kai Eismanto gyvybė pakibo ant plauko, reikėjo nedelsti ir tuoj pat padėti vis dar vilties neprarandančiam vaikui. Sunkios ligos atveju – laikas be galo svarbus, o Jūsų dėka „Išsipildymo akcija“ pagalbos ranką labiausiai jos laukiantiems gali ištiesti bet kada visus metus.

„Išsipildymo akcija“ šiemet jau 15 kartą kviečia visus susiburti ir pagelbėti vaikams, kuriems mūsų pagalba reikalinga labiausiai. „Išsipildymo akcija“ kasmet tarsi paskelbia apie šventinio laikotarpio pradžią, jau porą metų iš eilės akcijos koncerto metu įžiebiama ir sostinės Kalėdų eglė. Tačiau „Išsipildymo akcijos“ veikla nenutrūksta visus metus ir prireikus skubios pagalbos, galime padėti.

Eismanto mama tikėjo tapsianti sūnaus donore. Nepagydoma kepenų liga Eismantui buvo diagnozuota sulaukus šešerių metų.  Nuspręsta, kad tik kepenų transplantacija gali berniukui padėti.

Operacija Eismantui atlikta Hamburge, kepenų transplantacijos centre. Vokietijos medikai atmetė mamos donorystę ir laukė tinkamesnio donoro. Simboliška tai, kad žinia apie rastą donorą ir atliktą operaciją mus pasiekė būtent „Išsipildymo akcijos“ koncerto metu. Šiuo metu Eismantas su mama vis dar Vokietijoje, o mes visi drauge laukiame iš ten tik gerų žinių.

Siužetas apie Eismantą ir jo mamą: https://youtu.be/0lZYlu8dTLI

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Kaip aukoti vaikams, galite sužinoti užsukę į „Išsipildymo akcijos“ svetainę.