Išsipildymo akcija 2015

Socialiai atsakingos televizijos TV3 ir SEB banko jau tryliktus metus organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija 2015“, kaip ir kasmet, sulaukė ypatingo visuomenės dėmesio. Tryliktąjai akcijai paaukota daugiau nei pusė milijono eurų, kurie suteikė galimybę padėti devyniems akcijos globojamiems ligoniukams ir daugybei kitų panašaus likimo vaikų. Kaip ir kasmet, dalis lėšų panaudotos be tėvų augančių, globos namuose ir šeimynose globojamų, vaikų sveikatinimui, fiziniam ir kūrybiniam lavinimui bei šeimynose gyvenančių vaikų buities gerinimui.

Tryliktoji „Išsipildymo akcija“ – ypatinga. Kvietėme ne tik finansiškai paremti sergančius vaikus, bet ir savanoriauti – lankyti, leisti laiką su tais, kuriuos mūsų dėmesys pradžiugintų ir įkvėptų. Ligoniukams paskirti net du šventiniai koncertai, o sergančių vaikų istorijas pristatė ir aukoti kvietė jų naujieji draugai – akcijos ambasadoriais tapę talentingi vaikai.

Belaukiant 13-osios „Išsipildymo akcijos“ daugiau nei 500 įstaigų, kompanijų ir bendruomenių surengė „Pyragų dieną“, kuri tradiciškai vyko lapkričio 6-ąją. Šios iniciatyvos dėka vos per 5 dienas buvo suaukota beveik 60 000 eurų.